A Pannonhalmi Hóráskönyv. A Pannonhalmi Főapátsági Könyvtárban őrzött kódex hasonmása. Budapest, 1982, Európa Könyvkiadó - Helikon Kiadó. Kiadói aranyozott egészbársonykötés, kísérőtanulmánnyal, kiadói papírtokban, kiváló állapotban.
Székely Artúr: A nyomtatott betű a tömegkommunikációs versenyben. Bp., 1973, Kossuth Nyomda. Magyar, német, angol, francia nyelven. Minikönyv, 67. számú sorszámozott példány, készült 200 példányban. Műbőr kötésben, jó állapotban.
Iniciálék az Egyetemi Nyomda XVI-XVIII. századi kiadványaiban. Összeáll.: Kardos Gyula. Budapest, 1973, Egyetemi Nyomda Miniatűrkönyv Gyűjtő Klubja, 139 p. Sorszámozott példány. (300/286.) Magyar, orosz és angol nyelven. Kiadói díszes műbőr kötésben, műanyag védőtokkal, jó állapotban.