1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Henry Morton Stanley. Átdolgozta Sebestyén Károly. A nagy afrikai kutató önéletírása. Budapest, 1912, Karriérek Kiadóhivatala, 220 p. Kiadói egészvászon kötés. A gerince kopott.