https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 73

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Nagybánya művészete. Kiállítás a nagybányai művésztelep alapításának 100. évfordulója alkalmából. Szerk.: Nagy Ildikó. Budapest, 1996, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés, magyar, angol és német nyelven./ Die Kunst von Nagybánya. Ausstellung zur Hundertjahrfeier der Gründung der Künstlerkolonie von Nagybánya. / The Art of Nagybánya. Centennial Exhibition in Commermoration of the Artists Colony in Nagybánya.
12967.

Nagybánya művészete. Kiállítás a nagybányai művésztelep alapításának 100. évfordulója alkalmából. Szerk.: Nagy Ildikó. Budapest, 1996, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés, magyar, angol és német nyelven./ Die Kunst von Nagybánya. Ausstellung zur Hundertjahrfeier der Gründung der Künstlerkolonie von Nagybánya. / The Art of Nagybánya. Centennial Exhibition in Commermoration of the Artists' Colony in Nagybánya.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Természet-Látás-Alkotás I-IV. Szerk.: Lantos Ferenc. Janus Pannonius Múzeum Művészeti Kiadványai 13.,14, 23., 31. Pécs, 1972-1976,Janus Pannonius Múzeum. Kiadói tűzött papírkötés.
12968.

Természet-Látás-Alkotás I-IV. Szerk.: Lantos Ferenc. Janus Pannonius Múzeum Művészeti Kiadványai 13.,14, 23., 31. Pécs, 1972-1976,Janus Pannonius Múzeum. Kiadói tűzött papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Malonyay Dezső: A magyar nép művészete. 1-5. köt. Reprint! Budapest, 1985, Helikon. Kiadói díszes vászonkötésben, papír védőtokban, jó állapotban.
12969.

Malonyay Dezső: A magyar nép művészete. 1-5. köt. Reprint! Budapest, 1985, Helikon. Kiadói díszes vászonkötésben, papír védőtokban, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
EUR
,
52,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Old Bow China. Masterpieces of Handicraft. Újrakötött félvászon kötés, kopottas állapotban.
12970.

Old Bow China. Masterpieces of Handicraft. Újrakötött félvászon kötés, kopottas állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
Keserű Katalin, Nagy Ildikó (szerk.): Tendenciák 1970-1980 1. Új Művészet 1970. Budapest, 1980, Statisztikai Kiadó Vállalat. Kiadói tűzött papírkötés.
12971.

Keserű Katalin, Nagy Ildikó (szerk.): Tendenciák 1970-1980 1. Új Művészet 1970. Budapest, 1980, Statisztikai Kiadó Vállalat. Kiadói tűzött papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Néray Katalin, Sinkovits Péter (szerk.): Tendenciák 1970-1980 2. Másodlagos realizmus. Budapest, 1980, Statisztikai Kiadó Vállalat. Kiadói tűzött papírkötés.
12972.

Néray Katalin, Sinkovits Péter (szerk.): Tendenciák 1970-1980 2. Másodlagos realizmus. Budapest, 1980, Statisztikai Kiadó Vállalat. Kiadói tűzött papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Evelyn Weiss: Katalog der Gemälde des 20. Jahrhunderts, die Jüngeren Generationen AB 1915 im Museum Ludwig. Köln, 1976, Wienand. Kiadói papírkötés, német nyelven. Jó állapotban./ Paperbinding, in german language.
12973.

Evelyn Weiss: Katalog der Gemälde des 20. Jahrhunderts, die Jüngeren Generationen AB 1915 im Museum Ludwig. Köln, 1976, Wienand. Kiadói papírkötés, német nyelven. Jó állapotban./ Paperbinding, in german language.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Szőnyi Ottó: Régi magyar templomok. Budapest, é.n. Műemlékek Országos Bizottsága, Magyar Könyvbarátok, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 243 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, magyar, angol, német és francia nyelven. Kissé megviselt állapotban, sérült lapokkal, borítóval, golyó ütötte lyukkal.
12974.

Szőnyi Ottó: Régi magyar templomok. Budapest, é.n. Műemlékek Országos Bizottsága, Magyar Könyvbarátok, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 243 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, magyar, angol, német és francia nyelven. Kissé megviselt állapotban, sérült lapokkal, borítóval, golyó ütötte lyukkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
EUR
,
6,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Barát Béla, Éber László, Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Budapest, 1926, Dante. Kiadói javított gerincű aranyozott egészvászon kötés, a címlapja hiányzik egyébként jó állapotban.
12975.

Barát Béla, Éber László, Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Budapest, 1926, Dante. Kiadói javított gerincű aranyozott egészvászon kötés, a címlapja hiányzik egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Tóth János: A magyar falu építőművészete. Szombathely, 1945, Martineum Rt. ny. Kiadói papírkötés, picit szakadt gerinccel, fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált.
12976.

Dr. Tóth János: A magyar falu építőművészete. Szombathely, 1945, Martineum Rt. ny. Kiadói papírkötés, picit szakadt gerinccel, fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Ruzitska Jolán: Különböző Csipkefajták. Kis Könyvek. Budapest, 1928, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt., 54 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papír kötés. Jó állapotban.
12977.

Ruzitska Jolán: Különböző Csipkefajták. Kis Könyvek. Budapest, 1928, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt., 54 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papír kötés. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Die Tiroler Glasmalerei. 1886-1893. Bericht über die Thaetigkeit des Hauses. Innsbruck, Vlg. d. Tiroler Glasmalerei 1894. Egészvászon kötésben, szép állapotban / in full linen binding, in nice condition.148p.
12978.

Die Tiroler Glasmalerei. 1886-1893. Bericht über die Thaetigkeit des Hauses. Innsbruck, Vlg. d. Tiroler Glasmalerei 1894. Egészvászon kötésben, szép állapotban / in full linen binding, in nice condition.148p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz