Könyvek: Tudomány és technika

Tételek száma: 172

Kármán Mór paedagógiai dolgozatai rendszeres összeállításban. 1-2. köt. Bp., 1909, Eggenberger-féle Könyvkereskedés. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.
13068.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
13069.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Konrad Most / Most Konrád: Vezérfonal a rendőr- és védőkutya idomításához lélektani bizonyítékokkal. Sz. Panajott Sándor (ford.), Budapest, 1912, Franklin Társulat nyomdája, 267 p. Kiadói egészvászon kötés, beleírt leltári számmal, illusztrációkkal, jó állapotban
13070.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Dr. Moritz Willkomm: Naturgeschichte des Pflanzenreichs nach dem Linneschem System.  Eßlingen&München, é.n. (1887), J. F. Schreiber Verlag, 77 p.+50 t. Negyedik, bővített kiadás. Átkötött kopottas félvászon kötés, márványozott lapélekkel, a lapokon javítás nyomaival, a lapok egy része firkált, pár lap széle szakadozott, német nyelven, 50 db. kétoldalas finoman színezett táblával illusztrálva, litográfiák, eredetileg 54 tábla, de négy hiányzik.(XIII.,XVII.,XXI.,XLIII.)/ Half-linen-binding, in german language, with 50 fine colored doublefoliotable, litographies, it is lack of four table, with some damage.
13071.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
J. D. Choisy: Prodromus DUne Monographie de la Familie des Hypéricinées. Genéve, 1821. Maison de Commerce. Első kiadás / First issue! 70p. + 9t. + hozzá Jd. Choisy: Convolvulaceae orientales, Uo 1834.384-502 p, + 6 t Címlap nélkül / Without front page; + hozzá: De Convolvulaceaeis Dissertatio secunda 1838. 43-86p. + 4t.; + hozzá: De Convolvulaceaeis Dissertatio tertia. 261-288 p. + 5 t. Modern műbőr kötésben / In modern nyl binding.  Egy elfeledett tudós nagy botanikai munkája! Ritka! Rare book and studies of a Swiss botanist.
13072.

J. D. Choisy: Prodromus D'Une Monographie de la Familie des Hypéricinées. Genéve, 1821. Maison de Commerce. Első kiadás / First issue! 70p. + 9t. + hozzá Jd. Choisy: Convolvulaceae orientales, Uo 1834.384-502 p, + 6 t Címlap nélkül / Without front page; + hozzá: De Convolvulaceaeis Dissertatio secunda 1838. 43-86p. + 4t.; + hozzá: De Convolvulaceaeis Dissertatio tertia. 261-288 p. + 5 t. Modern műbőr kötésben / In modern nyl binding. Egy elfeledett tudós nagy botanikai munkája! Ritka! Rare book and studies of a Swiss botanist.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
161,76
T Boglar, L Bodrogi: Opuscula Ethnologica Memoriae Ludovici Biro Sacra (German) Bp., 1959. Akadémiai. Félvászon kötésben, papír védőborítóval, festett lapszélekkel.. Ritka! / In half linen binding, with paper cover.. Rare!
13073.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
13074.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Bencsik László-Lovas József-Mezei István: Vasúti vontatójárművek üzemeltetési zsebkönyve. Budapest, 1984, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, számos ábrával illusztrálva. Jó állapotban.
13075.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
9
Vitéz Dr. Bénárd Miklós: Civilizációs betegségek és idegenforgalom. Idegenforgalmi Közigazgatási Szaktanfolyam kiadványai. Budapest, 1944, Idegenforgalmi Propaganda Munkaközösség, 20 p. Kiadói papírkötés.
13076.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Fischer-Dückelmann Anna-Dr. Hugonnai Vilma: A nő, mint háziorvos II. Dr. Fischer-Dückelmann Anna nyomán közrebocsájtotta, előszóval és jegyzetekkel ellátta Dr. Hugonnai Vilmos grófnő. Budapest, é.n. (1907), Minerva. Kiadói festett, aranyozott szecessziós egészvászonkötés, több képpel, színes táblával és műmelléklettel illusztrálva. Töredék kötet. Jó állapotban.
13077.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
13078.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13080.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft