Papp László (1947- ) 1992. "Magyar Csapat - CITIVS ALTIVS FORTIVS" Ag emlékérem szett (5xklf), magyar sikersportágak; vízilabda, vívás, öttusa, birkózás és férfi torna, díszdobozban, sorszámozott tanúsítvánnyal T:2 (PP) kis patina
Reményi József (1887-1977) 1927. "A Fodor Zeneiskola negyedszázados évfordulójának emlékére / 1903-1928" Br emlékplakett (81mm) T:2 kis ph. / Hungary 1927. "25th Anniversary of the Fodor School of Music / 1903-1928" Br commemorative plaque. Sign.: József Reményi (81mm) C:XF small edge error HP 4433.
Szolláth György (1927-) / Vadász György / ÁPV 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése Szombathely / Marcus Aurelius" Ag emlékérem nem eredeti tokban (34,73g/0,640/42,5mm) T:1-