Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 191
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1434180
10645
279
Ex libris - small-graphics
Virgilio Tramontin (1908-2002): Ex Libris Gianni Mantero. Rézkarc, papír, jelzett, 4×3 cm 1434178
10646
279
Ex libris - small-graphics
Virgilio Tramontin (1908-2002): Ex Libris Evaristo Navarra. Rézkarc, papír, jelzett, 4.5×4.5 cm 1434286
10647
279
Ex libris - small-graphics
Gianni Trevisan (?-?): Ex Libris Luciano Schiavo. Rézmetszet, papír, jelzett a nyomaton, 7 x 6.5 cm 1434676
10648
279
Ex libris - small-graphics
Jevgenyij Nyikolajevics Tyhanovics / Evgenij Nikolajevic Tihanovic (1911-2005): Ex libris Boris Balent. Lenint ábrázoló rézkarc, papír, pecséttel jelzett, 11×7 cm 1378058
10649
279
Ex libris - small-graphics
Peteris Upitis (1896-1976): Ex libris Blasbjerg. fametszet, papír, jelzett, 9×7 cm 1390610
10650
279
Ex libris - small-graphics
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Önarckép. Fametszet, papír, jelzett, 9x6 cm 1396294
10651
279
Ex libris - small-graphics
Varsányi Pál (1902-1990): Ex libris Galmbos. Fametszet, papír, jelzett, 7×6 cm 1439703
10652
279
Ex libris - small-graphics
Silvi Väljal (1928-2014): Ex libris PF. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 10×4 cm 1434423
10653
279
Ex libris - small-graphics
Edgar Valter / Walter (1929-2006): Ex Libris Leopold Triumph. Rézkarc, papír, pecséttel jelzett, 6×4.5 cm 1433216
10654
279
Ex libris - small-graphics
Enrico Vannuccini (1900 -1990): Ex libris Guido Peduzzi. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 10×13 cm 1396252
10655
279
Ex libris - small-graphics
Várkonyi Károly (1910-2001): Erotikus ex libris, fametszet, papír, jelzett, 8×4 cm 1419387
10656
279
Ex libris - small-graphics
Vladimir Vinogradov (?-?): Ex Libris Ing. Norbert Lippóczy, Tarnów. Linómetszet, papír, jelzett, 12×9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft