Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 191
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1396256
10548
279
Ex libris - small-graphics
Gebus-Baranecka, Sztefanyija Mefogyijivna (1905-1985): Ex libris B. Ja. Levih, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 8×10 cm 1434661
10549
279
Ex libris - small-graphics
Gediminas Karalius (1942- ): Ex libris kestucio. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátulján feliratozva, 6,5×5.5 cm 1421650
10550
279
Ex libris - small-graphics
Geiger Richárd(1870-1945): Ex libris meis Richard Geiger. Rézkarc, papír, jelzett, 18x10 cm 1405256
10551
279
Ex libris - small-graphics
Dora Geldzahler (1909-2000): Ex libris Zwolle. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, d:8 cm 1433974
10552
279
Ex libris - small-graphics
P. L. Gerosa (?-?): Numizmatikai Ex Libris, Dott. Roberto Callini. Rézkarc, papír, jelzett a nyomaton, 6.5×5.5 cm 1433999
10553
279
Ex libris - small-graphics
Ernesto Guffanti (?-?): XII. Congresso Internazionale dell'Exlibris, Lugano, 1978. Rézkarc, papír, jelzett, 10×7.5 cm 1434616
10554
279
Ex libris - small-graphics
Gyarmati Lea (1938-): Ex libris. Rézkarc, papír, jelzett, 7×5 cm 1405250
10555
279
Ex libris - small-graphics
Hlinovsky Stanislav (1924-1994) : Ex libris LH. Litográfia, papír, jelzett, 5×4 cm 1434265
10556
279
Ex libris - small-graphics
Antonin Homolka (1909-1964): Újévi ex libris, PF 1961 Dr. V. Bosák. Praha, Valdstejnská zahrada. Rézkarc, papír, jelzett, 8.5×13.5 cm 1396226
10557
279
Ex libris - small-graphics
Helmerita Honkanen: Ex libris sihvonen. Klisé, papír, jelzés nélkül, 5x9 cm 1437565
10558
279
Ex libris - small-graphics
Horváth Endre (1896-1954): Ex libris az én könyvem. Rézkarc, papír, jelzett, 12×8 cm 1437561
10559
279
Ex libris - small-graphics
Horváth Endre (1896-1954): Ex libris BUÉK Paul Grossmann. Rézkarc, papír, jelzett, 14×7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft