Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 16
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1438855
11020
279
Antique
Marokkő tibeti jáde sárkány fejjel / Handle stone from tibet jade gem with inscriptions 12 cm 1438847
11021
279
Antique
Marokkő tibeti jáde malac, feliratokkal / Handle stone from tibet jade gem with inscriptions 55 mm 1438829
11022
279
Antique
Jáde pecsétnyomó, régi kínai írásjelekkel, h: 6 cm 1438058
11023
279
Antique
Ezüst (Ag) szipka, jelzett, eredeti dobozában, h: 7 cm, br: 6,4 g. 1438173
11024
279
80000
Antique
S.T. Dupont őngyújtó, jelzett (1A68N70), eredeti dobozában, leírással, m:5,5 cm 1435725
11025
279
15000
Antique
Ezüst nyelű (Ag.) orosz evőeszközök, alpakka fejjel, jelzett h:116-19 cm, bruttó: 165 g 1290130
11026
279
260000
Antique
cca 1860 Liege-ben készült párbajpisztoly párban (2 db), csappantyús lakatszerkezettel, jelzett (ELG), antik ezüst (Ag.) markolatgombbal, diófa ágyazással, egyik pisztoly töltővesszővége hiányzik, h:32,5 cm (2×), űrméret: 14 mm (2×), részletesebb leírással
Kikiáltási ár:
260 000 Ft
1290113
11027
279
1100000
Antique
Kikiáltási ár:
1 100 000 Ft
1337422
11028
279
Antique
Francia kézzel festett bonbonier, réz tetővel és füles tartóval, jelzés nélkül, m:24 cm 1337332
11029
279
Antique
Gold Starry aranyozott könyvtámasz párban, egyiken hőmérő a másikon barométer mutatóval, jelzett, ónix talapzaton, m:9,5 cm 1371962
11030
279
Antique
SKS design ón fedeles és talpas korsó és 5 talpas pohár, jelzett, poharakon apró csorba, több rétegű csiszolt, m:24 és 16 cm (5×) 1337433
11031
279
Antique
WMF likörös tálca, ezüstözött alpakka, különféle alpakka likőrős poharakkal (6×)(egyiken apró horpadás), 31×16 cm, m:13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft