10 000 Ft
Bibliai lexikon I-II. Segédkönyv a Biblia tanulmányozásához. Szerk.: Czeglédy Sándor, Hamar István, D. Dr. Kállay Kálmán. 160 képpel. Budapest, 1931, Sylvester. Egyetlen kiadás. Kiadói, aranyozott egészbőr kötésben, kissé sérült, kopott borítóval, gerinccel, a címlap és az azt követő lap molyrágta, a címlapon intézményi bélyegzővel és ajándékozási sorokkal.