13840.
279. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
20 000 Ft
54,05 EUR, 58,82 USD
Élő Könyvek: Magyar Klasszikusok 1-60. Nem teljes, a 18.,19. kötetek hiányoznak. Budapest, é.n., Kisfaludy-Társaság - Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Változó, többnyire kopottas, de alapvetően jó állapotban.