13601.
279. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
3 000 Ft
SzÃnészeti Lexikon I-II. SzÃnjátszás, szÃnpadművészet, rendezés, film, tánc, varieté, szÃnészies népszokások. Szerk.: Németh Antal. Budapest, 1930, GyÅ‘zÅ‘ Andor. Kiadói aranyozott félvászon kötés, kissé viseltes állapotban, kopottas borÃtóval, kopottas, sérült gerinccel, és sérült kötéssel.