Tisza Etelka: Nagy és dicső emberek történetei. I. rész. Budapest, é.n., Légrády. Szecessziós, kiadói félvászon kötésben. Kissé kopottas gerinccel, elszíneződött fedőborítóval.
Erdélyi Zoltán: Vesztett boldogság. Verses regény. Bp., 1901, Franklin-Társulat. 151 p. 9 t. Korabeli kopottas félvászonkötéseben, a címlapon tulajdonosi bejegyzéssel.
A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium rádióelőadásainak sorozata 1936. A-B sorozat. Bp., é. n., Pátria. A két kötet egybekötve. Számos érdekes írással. Félvászon kötésben, jó állapotban. / With interesting writings, in half linen binding, in good condition.
Thomas Mann: Az elcserélt fejek. Indiai legenda. Fordította: Horváth Henrik. Budapest, É.N., Béta Irodalmi Rt. Kiadói egészvászon kötés, 187 p. A gerince megfakult.
Turóczi József: Magyar Szimplicisszimusz. Kalandos történet a XVII. századból. Új életre keltette -. Tizenöt képpel. Budapest., É.N., Béta Irodalmi Részvénytársaság. Kiadói, rajzos félvászon-kötésben, 186 p. A borítója kopott, és foltos. A címlapon ajándékozási sorokkal, az elülső szennylapon tulajdonosi névbejegyzéssel.