Nevill Drury: A miszticizmus és az ezoterikus tanok lexikona. Fordította Magdus Rita. Budapest, 1994, Ferenczy Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Budapest, 1942, May János Nyomdai Műintézet Rt. Kiadói félvászon kötés, kiadói papírborítóban, rajta műanyag védőfóliában. A szerző által aláírt.
Jean Marcenac: Un combat pour la vérité. Paris,1949, La Bibliothéque Francaise, 326 p. Kiadói papírkötés. Francia nyelven. A szerző dedikációjával. A borítója némileg sérült. / Paperbinding, in french language. With a dedication of the author. The cover is little bit damaged.
Ákos Miklós: Tommy megszökik. Forum könyvkiadó, félvászon, 224 o. Hauswith Magda fekete-fehér illusztrációival. A szerző dedikációjával. Állapot: A könyv kötése sérült, meglazult. A papírborítója hiányzik
C. Suetonii Tranquilli Opera quae extant / ad optimorum librorum fidem edita. Ed. stereotypa denuo emendata. Lipsiae, 1829, Sumptibus et typis C. Tauchnitii. 339 p. Korabeli kopottas, sérült kartonkötésben. A szennylap és az előzéklap hiányzik.