Charles Dickens: Karácsonyi ének. Nehéz idők. Fordította Mikes Lajos. Budapest, é.n., Révai. Kiadói kopottas egészvászon kötés, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel, intézményi bélyegzővel.
Nádai Pál: A lakásberendezés művészete. Budapest, é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr kötésben, gazdag képanyaggal. A borítója kopott, a kötése laza, foltos, egy lap kijár belőle.
Vegyes sport témájú könyvek, 2 db: Játékszabályok. A világ sportjainak képes enciklopédiája. Budapest, 1994, Göncöl Kiadó. Kiadói kemény papírkötés. Jó állapotban. Rózsaligeti László: Magyar Olimpiai Lexikon. Budapest, 2000, Datus Nyomda. Kiadói kemény papírkötés. Jó állapotban.
Szentgyörgyi Sándor: Vihar Buda fölött. Horváth Jenő eredeti rajzaival. Budapest, é.n., Könyvbarátok Kis Könyve. Kiadói egészvászon kötés, kopottas, firkált borítóval, kicsit sérült gerinccel, a címlapon ajándékozási sorokkal és intézményi bélyegzővel.
A Pesti Hírlap Lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben A-Z. Budapest, 1937, Pesti Hírlap. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, a borító a sarkainál kissé kopottas, a gerince kissé sérült, pár helyen ceruzás bejegyzéssel.
Világlexikon. Könyv mindenről mindenkinek. Budapest, 1927, Enciklopédia R.-T. Kiadása. Kiadói félbőr kötésben, kissé megviselt állapotban, sérült és kopottas gerinccel, valamint kopottas borítóval.
Max Weber: A protestáns etika és a kapitalizmus szelleme. Vallásszociológiai írások. Társadalomtudományi Könyvtár. Budapest, 1982, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.
Margitai József: Rövid zsebszótár. Segédkönyv a horvát és magyar nyelv megtanulására. I. magyar-horvát rész. Nagykanizsa, 1887, Fischel Fülöp, 144 p. Kiadói picit sérült aranyozott egészvászon kötés. Jó állapotban.