Ludwig Schnorr von Carolsfeld: Porzellan der europäischen Fabriken des 18. Jahrhunderts. Berlin, 1922, Richard Carl Schmidt & Co. Kiadói félvászon kötés, kicsit kopott borítóval, kicsit laza fűzéssel, német nyelven. / Half-linen-bindig, in german language.
Graesse, Dr. J. G. Th., Jaennicke, F.: Führer für Sammler von Porzellan und Fayence, Steinzeug, Steingut usw. Berlin, 1915, Richard Carl Schmidt & Co. Kicsit hibás gerincű, kiadói félvászon kötésben, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, német nyelven. / Half-linen-binding, with small fault on the spine, in german language.
Madách Imre: Az ember tragédiája. Buday György (1907-1990) fametszetei. Bp., 1983, Népművelési Propaganda Iroda-Szegedi Szabadtéri Játékok Igazgatósága, 22 p. Kiadói papírmappában.
Album von Wien. Nach Aquarell Gemalden von Franz Und Rudolf Alt. Bécs, É.N. [XIX. század vége], Eduard Hölzel's Kunst. Aranyozott, vörös egészvászon mappa. Hiányos Bécs Album. Csak a címoldal és a egy darab kép van meg. Kilátás a bécsi Belvedere-re. (Ansicht von Wien vom Belvedere aus.) Kromlitográfia. A mappa foltos, kopott. A címoldal szakadozott./ Album of Wien. It is incomplete. They are onl...
Gerhart Ziller: Honoré Daumier. Drezda, 1957, Verlag Der Kunst, 61+2 p.+ 108 t.+ 8 p. Kiadói egészvászon kötés. Számos illusztrációval. Német nyelven. / Linen-binding, with lot of illustrations, in german language.
Würtz Ádám huszonöt rajza József Attila születésének 70. évfordulójára. Szerkesztő Sik Csaba. Bp., 1975, Magvető. Kiadói szakadozott papírmappa, 26 oldal. A lapok jó állapotban.
Fodor Gyula: Zenélő Óra. Budapest, é.n., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói papírkötés, Hincz Gyula rajzaival. Rossz állapotban. A szerző által dedikált.
Aknay János. Szerk.: Novotny Tihamér. Szentendre, 2000, Vajda Lajos Stúdió Kulturális Egyesület. Aknay János (1949- ) festő által aláírt példány! Papírkötésben, jó állapotban.