Horváth Henrik: Budapest Művészeti Emlékei. Magyarország Művészeti Emlékei II. Szerkeszti Gerevich Tibor. Budapest, 1938, Műemlékek Országos Bizottsága, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói némileg kopottas félbőr kötés. Töredék, csak második, kötet.
Miháltz Pál (1899-1988): Egy élet regénye képekben, Bp., 1933, Szerzői kiadás. [5] + 40 t. (japánfűzésű dupla lapok) Kiadói, linómetszettel illusztrált, zsinórfűzött, kissé sérült borítóban, 33 x 25 cm.
Mányokitól Aba Novákig. Magyar képzőművészet a Szovjetunió múzeumaiban. Szerk.: Grigorij Osztrovszkij. Dmitrij Seleszt. Budapest, 1988, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, magyar és orosz nyelven, színes és fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Jó állapotban.
Ybl Ervin: Mesterek és mesterművek. Budapest, 1938, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói illusztrált félvászon kötésben, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, ajándékozási sorokkal. Jó állapotban.
Muhari-Papp Sándor Balázs - Csókay András: Művészet és idegsebészet együtt a hitben. / Art and Neurosurgery United in Faith. Bp., 2015, Kairosz. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.