3 000 Ft
Kossuth Emlékalbum. Kossuth Lajos halála, temetése és mauzoleumának felavatása. Szerkesztette Dr. Kovács Dénes. Budapest, 1910, Wodianer F. és Fiai, 231 p. Kiadói kopottas aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötésben. Fekete-fehér képekkel, fotókkal, valamint három színes műmelléklettel.