10 000 Ft
25,91 EUR, 28,57 USD
Dr. Hermann Hager: Handbuch der pharmaceutischen praxis. Für apotheker, ärtze, drogisten und medicinalbeamte. Berlin, 1883, Julius Springer. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, kopottas gerinccel, és borítóval, szövegközti illusztrációkkal, német nyelven./ Half-leather-binding, in german language.