Hunfalvy Pál: A Balt-tenger vidékein I. Budapest, 1871, Ráth Mór. Korabeli kopottas aranyozott félbőr kötés, márványozott lapélekkel, intézményi bélyegzővel, Miskolczi Nemzeti Cassino bélyegzéssel, de egyébként jó állapotban. Töredék kötet.
A Balkán-félsziget némely országai és tartományainak közgazdasági viszonyai. Szerk.: Keleti Károly. Bp., 1885, Pesti Könyvnyomda. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Mészáros Károly: Ungvár története a legrégibb időktől máig. Ráth Mór könyvkereskedése, Pest, nyomatott Ungvárt, Jäger Károly könyvnyomdájában, 1861. Borító hiányzik, sérült, foltos állapot, de teljes, 114 p.
Hankó Vilmos: Székelyföld. Bp., é. n., Lampel Róbert - Erdélyért Kárpát-egyesület. Fénymásolatból pótolt oldalakkal (287-290. p.). Kicsit kopott, díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Gaál István: Szép magyar tájak. Budapest, 1944, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötés, kissé foltos, kopott borítóval, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Egyetlen kiadás.
Dr. Dalmady Zoltán: A turistaság egészségtana. Dr. Zsitvay Tibor előszavával. Szövetségi Túravezetők Könyvtára 1. füzet. Budapest, 1934, Magyar Turista Szövetség. Kiadói tűzött papírkötés. Intézményi bélyegzővel.
Nitra Lelke. Nitra, 1940, Dr. Faith Fülöp, (Lőwy Antal Fiai nyomdája, Nitra), 48 p.+20 t. A borítót Slamka Lajos, a címoldalt Massányi Ödön készítette. Kiadói papírkötés. A borító és a lapok foltosak. Ritka!
Nitra Arany Könyve. Nitra, 1940, Dr. Faith Fülöp,(Lőwy Antal Fiai nyomdája, Nitra), 62+23 p. Kiadói papírkötés. A borítót Massányi Ödön, A címlapot Slamka Lajos készítette. A borítója foltos, szakadt. A lapok ázottak. Ritka!