1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
F. W. Up de Graff: Az Amazonasz őserdeiben. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Angolból átdolgozta: Halász Gyula. Budapest, é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Könyvkiadóvállalata, 164 p. Kissé kopottas, foltos aranyozott kiadói egészvászon sorozatkötésben.