Alberto M. De Agostini: Tíz esztendő a Tűzföldön. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. Aranyozott kiadói egészvászon sorozatkötésben. A gerinc kissé kopottas, egyébként erős kötésű, megkímélt, szép példány.
Bergman, Stern: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. Fordította Dr. Cholnoky Béla. 70 képpel és 1 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., Franklin Társulat. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, gerinc kissé kopott egyébként jó állapotban.
4 db könyv a Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára sorozatból: Gubányi Károly: Öt év Mandzsúriában; Vörös Márton: A szerencsés expedíció; Szavójai Lajos Amadá: Az Északi csillaga; Up de Graff, F. W.: Az Amazonas őserdeiben. Példányonként változó nagyrészt jó állapotban.
Csepeli Szabó Béla (szerk.): Acélsziget. Irodalmi és képzőművészeti antológia Csepelről. 1892-1977. Budapest, 1977, Táncsics Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, fotókkal gazdagon illusztrálva.
Orbán Balázs: Torda város és környéke. 33 nagy 12 szövegképpel. Budapest, 1984, Helikon Kiadó. Reprint kiadás! + Orbán Balázs eszméi kísérőtanulmány. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papírborítóban, és papír védőborítóban. Jó állapotban.