Katolikus lexikon I-IV. Szerk.: Bangha Béla. Budapest, 1931-1933, Magyar Kultúra. Kiadói aranyozott egészvászon (Gottermayer N.-féle) kötés, az első kötet gerince picit kopott, de egyébként jó állapotban.
Karner Károly: A felekezetek Magyarországon a statisztika megvilágításában. Theologiai Tanulmányok 14. Debrecen, 1931, Debrecen Szabad Királyi Város-Tiszántúli Református Egyházkerület. Kiadói papírkötés, kissé hiányos gerinccel, jó állapotban.
Ubaldus Kostersitz: Monumenta Sepulchralia Eorumque Epitaphia in Collegiata Ecclesia B. M. Virginis Claustroneoburgi, XV+317. Több egészoldalas illusztrációval. Viennae, 1881, Caesarea Regia Aulica et Imperiali. Egészvászon kötés. Latin nyelvű könyv Klosterneuburgi Apátság síremlékeiről Ubaldus Kostersitz, egykori Klosterneuburgi prépost, tollából. / Book about Monastery of Klosterneuburg's sepul...
Biblikus Teológiai Szótár. Szerk.: Xavier Léon-Dufour, Szabó Ferenc, Nagy Ferenc. Budapest, é.n. (1992), Szent István Társulat. Kiadói kemény papírkötés. A magyar fordítás az 1970-es második, javított és bővített francia kiadás alapján készült.
Vegyes vallási könyvtétel, 18 db, különféle kiadásban, változó állapotban: P. M. Leone Cicchitto: Il Pontefice Clemente XIV.,P. Domenico Maria Sparacio: Dalla Leggenda Alla Storia, Evangelium 1927. VI. évf 7-9 szám, Evangelium 1944 nov 1., Alfonso M. Mistrangelo: Il Venerabile Gliverio Landriani Delle Scuole Pie, D. Giovanni Leone: Grammtica Di Canto Gregoriano, Ferences Közlöny 1927. november, ...
Vegyes vallási könyvtétel, 2 db: Codex Iuris Canonici PII X Pontificis Maximi. Iussu Digestus Benedicti Papae XV. auctoritate promulgatus. Róma, 1932, Polyglottis Vaticanis. Kiadói kopottas egészbőr kötés. Missale Romanum ex decreto sacrosancti concilii tridentini. Restitutum S. PII V. Pontificis Maximi. Iussu Editum Clementis VIII., Urbani VIII., et Leonis XIII. auctoritate recognitum. Ratisbonae...