Cox György: Görög regék. Angolból fordította és bevezetéssel ellátta Komáromy Lajos. Negyedik kiadás. Bp., é.n., Franklin. Kiadói, kissé kopottas egészvászon-kötésben. Az előzékeinél megerősítve.
Szent Irás, vagy is az Ó Szövetségnek szent könyvei, Magyarúl Káldi György után A Közönséges Diák forditásból az eredeti Betűre is figyelmezve Jegyzetekkel. Négyesi báró Szepesy Ignátz Pétsi Püspöknek Felügyelése alatt. I. kötet. Posonyban, 1835. Belnay' örökösei. 918+(5)p. Korabeli, aranyozott félbőr kötésben.
Dr. Marx Ignác: A katolikus egyház története. Fordította Bilkei Ferenc. Székesfehérvár, 1932, Debreczenyi István Könyvnyomdája. Kiadói kissé sérült, kopottas egészvászon kötés. A könyvben jegyzetekkel, aláhúzásokkal. Az előzéklapon ceruzás névbejegyzéssel.
Liturgikus lexikon. Szerk.: Verbényi István. Budapest, 2001, Szent István Társulat-Kairosz. 2., bővített kiadás. Kiadói kemény papírkötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
Missale. Az Országos Széchenyi Könyvtár Cod. Lat. 221. jelzetű úti misekönyvének hasonmása. Soltész Zoltánné kísérőtanulmányával. Budapest, 1989, Helikon. Kiadói vászonkötésben, kiadói papírborítóban, kiadói védőpapírmappában. A kísérőtanulmány kiadói tűzött papírkötésben. Szép állapotban.
Dr. Franciscus Egger: Enchiridon. Theologiae Dogmaticae Specialis. Ismét közzé tette: Dr. Alphonsus Mayer. Brixinae, 1928, Wegerianis. Kilencedik kiadás. Korabeli egészvászon kötés, festett lapélekkel, latin nyelven, kopottas borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, bejegyzésekkel, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
Dr. Közi-Horváth József: Nemzetiszínű pogányság. Budapest, 1937, Szerzői kiadás, 24 p. Első kiadás. Kiadói tűzött papírkötés. A borítója foltos. Dr. Közi-Horváth József (1903-1988) római katolikus pap, országgyűlési képviselő a nemzeti szocializmus ellen írt röpirata.
R. Stier - K. G. W. Theile: Die Historischen Bücher Des Alten Testaments. Polyglotten-Bibel Zum Praktischen Handgebrauch. Die Heilige Schrift Alten Und Neuen Testaments. Zweiten Bandes erste Abteilung. Bielefeld-Leipzig, 1875, Velhagen und Klasing. Negyedik kiadás. Kiadói félbőr kötés. Az ótestamentum történeti könyvei, négy nyelven (görög, héber, német, latin nyelven.) A borítója kopott, foltos. ...