Könyvek: Minikönyvek

Tételek száma: 48

Szenczi Molnár Albert: Dávid Zsoltárok. Budapest, 1985, Helikon Kiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötés, kiadói papírmappában, benne Tolnai Gábor: A költő és a tipográfus c. tanulmányfüzet. Tótfalusi Kis Miklós által 1686-ban Amsterdamban kiadott, az Egyetemi Könyvtár Régi Könyvek Tárában őrzött RMK I. 308/I. jelzetű könyv facsimile kiadása. Jó állapotban.
13487.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Matthias Corvinus Initialis. Budapest, é.n, Grand Hotel Corvinus Kempinski. Kiadói bársony kötés, kiadói papírtokban, magyar, angol és német nyelven. Számozott (03109) példány. Jó állapotban.
13488.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Dr. Csorba Csaba: II. Rákóczi Ferenc. Miskolc, 1985, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, faragott fa plakettel. Számozott példány (750/450.), könyvárusi forgalomba nem került.
13489.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Sz. Szigethy Vilmos: Régi szegedi holmi. Szeged, 2001, Papír és Nyomdaipari Műszaki Egyesület. Kiadói bársony kötés. Jó állapotban.
13490.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bolgár Iván-Végh Oszkár: Könyvnyomtatás Magyarországon 1473-1702, 1703-1900. Budapest, 1973-1974, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói kemény papírkötés.
13491.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Vegyes minikönyv tétel, 2 db:  Illyés Gyula: Állomások hosszán. A szülőföld az Illyési műben. Szekszárd, 1977, Szekszárdi Nyomda. Kiadói műbőr kötés. Megjelent 600 példányban. Illyés Gyula: Ifjúság. Budapest, 1975, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés.
13492.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Gundel, Károly: 100 Hungarian dishes. Budapest, 1988, Corvina. Kiadói kemény papírkötés, angol nyelven. / Paperbinding, in english language.
13493.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bolgár Íván, Végh Oszkár: Könynyomtatás Magyararországon. 1901-1973. Budapest, 1975, Kossuth. Kiadói műbőr kötés, kopottas borítóval, fekete-fehér fotókkal. Számozott (1200/256) példány.
13494.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Madách Imre: Lant-virágok. Budapest, 1922, Korvin Testvérek. Átkötött félvászon kötés. Volt könyvtári példány.
13495.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Dr. Szilágyi Mihály: A bűvös számok. Szekszárd, 1989, Szekszárdi Nyomda Vállalat. Kiadói műbőr kötés, kiadói papírkötésben.
13496.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kardos Gyula (szerk.): A miniatűrkönyvészek nesztora. Bp., 1974, Miniatűr Könyvgyűjtő Klub. Kiadói aranyozott műbőr kötés. Megjelent 450 példányban, kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
13497.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Mátyus Ferenc (szerk.): Pápa. Andruskó Károly fametszetei. Bevezetőt írta Tóth Károly. Budapest, 1975, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés.
13498.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft