Könyvek: Történelem

Tételek száma: 102

13040.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Jancsó Benedek: A román nemzeti törekvések története és jelenlegi állapota. 1-2. köt. Bp., 1896-1899, Lampel Róbert. Félvászon kötésben, jó állapotban.
13041.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
László Gyula: A honfoglaló magyar nép élete. Bp., 1944, Magyar Élet (Népkönyvtár 4.). Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13042.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1894 Századok. XVIII. évfolyam. Szerk.: Szilágyi Sándor. Budapest, 1894, Magyar Történelmi Társulat, 962 p. Modern félvászon kötés. Jó állapotban.
13043.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
13044.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Alfred Rambaud: Oroszország története eredetétől kezdve 1884-ig Fordította Laukó Albert I-II. kötet. Bp., 1890, MTA, VIII+432+446 p. Kiadói egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban.
13045.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
13046.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Sebestyén Gyula: Az Árpádok története. Budapest, 1905, Franklin Társulat. Kopottas kiadói egészvászon kötésben
13047.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Szabó István: A magyarság életrajza. Magyar Történelmi Társulat könyvei VIII. Budapest, é.n. (1941), Magyar Történelmi Társulat. Kiadó félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel, a javítás jegyzékben tollal bejegyzések, de ezeket leszámítva jó állapotban.
13048.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13049.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Sebess Dénes dr.: Új Románia földbirtokpolitikája Erdélyben. Budapest, 1921, Hornyánszky Viktor. Az eredeti papír borító hibátlan, a későbbi átkötés fedőborító hiányzik
13050.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szász Zsombor: Erdély Romániában. Népkisebbségi tanulmány. Budapest, 1927, Grill-féle udv. Könyvkereskedés. Félvászon kötésben
13051.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
16

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft