Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 139

Czippán György: A budapesti vidámpark története. Budapest, é.n., Magyar Hirdető. Kiadói papírkötés, kisebb hibákkal, de alapvetően jó állapotban.
12864.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
Hunfalvy Pál: A Balt-tenger vidékein I. Budapest, 1871, Ráth Mór. Korabeli kopottas aranyozott félbőr kötés, márványozott lapélekkel, intézményi bélyegzővel, Miskolczi Nemzeti Cassino bélyegzéssel, de egyébként jó állapotban. Töredék kötet.
12865.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
A Balkán-félsziget némely országai és tartományainak közgazdasági viszonyai. Szerk.: Keleti Károly. Bp., 1885, Pesti Könyvnyomda. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
12866.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Mészáros Károly: Ungvár története a legrégibb időktől máig. Ráth Mór könyvkereskedése, Pest, nyomatott Ungvárt, Jäger Károly könyvnyomdájában, 1861. Borító hiányzik, sérült, foltos állapot, de teljes, 114 p.
12867.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10
Hankó Vilmos: Székelyföld. Bp., é. n., Lampel Róbert - Erdélyért Kárpát-egyesület. Fénymásolatból pótolt oldalakkal (287-290. p.). Kicsit kopott, díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12868.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15
Jancsó Benedek: A román irredentista mozgalmak története. Bp., 1920, Bocskay Szövetség. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.
12869.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Gaál István: Szép magyar tájak. Budapest, 1944, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötés, kissé foltos, kopott borítóval, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Egyetlen kiadás.
12870.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
12871.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
12872.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dr. Dalmady Zoltán: A turistaság egészségtana. Dr. Zsitvay Tibor előszavával. Szövetségi Túravezetők Könyvtára 1. füzet. Budapest, 1934, Magyar Turista Szövetség. Kiadói tűzött papírkötés. Intézményi bélyegzővel.
12873.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Nitra Lelke. Nitra, 1940, Dr. Faith Fülöp, (Lőwy Antal Fiai nyomdája, Nitra), 48 p.+20 t. A borítót Slamka Lajos, a címoldalt Massányi Ödön készítette. Kiadói papírkötés. A borító és a lapok foltosak. Ritka!
12874.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Nitra Arany Könyve. Nitra, 1940, Dr. Faith Fülöp,(Lőwy Antal Fiai nyomdája, Nitra), 62+23 p. Kiadói papírkötés. A borítót Massányi Ödön, A címlapot Slamka Lajos készítette. A borítója foltos, szakadt. A lapok ázottak. Ritka!
12875.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft