Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 83
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1390513
19036
279
Jewellery
Arany kulcs medál, Au., 14K, nettó:0,9gr., jelzett, 2cm / Gold key pendant , Au 14K net. 0,9gr, marked, 2cm 1438081
19037
279
Jewellery
Szív alakú csiszolt üveg medál, ezüst (Ag.) láncon, a lánc jelzett, h: 29 cm., nettó: 14,5 gr. 1410608
19038
279
Jewellery
Ezüst(Ag) fonott karpánt, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 22,6 g 1390509
19039
279
Jewellery
Arany (Au.) 14K jeruzsálemi kereszt medál, jelzett, 1×1 cm, nettó: 0,7 g / Golden (Au.) 14K Jerusalem Cross pendant, marked, 1×1 cm, net weight: 0,7 g 1395215
19040
279
Jewellery
Ezüst patentzáras ezüstsodrony pénztartó, Ag., nettó:48,1gr., jelzett, 9x8cm / Silver money-holding, Ag, net. 48,1gr, marked, 9x8cm 1406949
19041
279
60000
Jewellery
Arany (Au.) 14 K fényképtartó, szintetikus kövekkel, néhány kő hiányzik, jelzett, bruttó:9,2 g 1410971
19042
279
Jewellery
Ezüst(Ag) hosszúkás tálka, jelzett, 12x6,5 cm, nettó: 49,5 g 1410965
19043
279
Jewellery
Ezüst(Ag) lófejes pénzcsipesz, jelzett, 5,8x3 cm, bruttó: 23,5 g 1410589
19044
279
Jewellery
Ezüst(Ag) hajlított ívelt keresztes, állítható hosszúságú karlánc, jelzett, max: 20 cm, nettó: 13,3 g 1410596
19045
279
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) nagy szíves karlánc, állítható hosszúsággal, jelzett, max: 17,5 cm, nettó: 15,8 g 1434322
19046
279
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 40 cm, nettó: 1,9 g 1434318
19047
279
Jewellery
Ezüst(Ag) karlánc, jelzett, sérüléssel, h: 17 cm, nettó: 2 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft