30836.
279. Lezárult gyorsárverés
Külföldi emlékveretek, plakettek
3 000 Ft
Ausztrália ~1970. "James Cook kapitány utazásai - Partraszállás Tierra del Fuego-nál - Cook, Banks, Solander és Parkinson a nagy kabinban" aranyozott Ag emlékérem, peremén jelzett (20,6g/0.925/39mm) T:PP ujjlenyomat, kis k. Australia ~1970. "The Voyages of Captain James Cook - Landfall at Tierra del Fuego - Cook, Banks, Solander and Parkinson" gilt Ag commemorative medal, marked at the edge (20,6g/0.925/39mm) T:PP fingerprint, small scratch