cca XVIII. század második fele: Le boufon des chasseurs, Jean Moyreau (1690-1762) után metszette: P. Wowermens - I. Wachsmouth, rézmetszet, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, körbevágva (?), a fa kereten kisebb sérülésekkel, 19x28.5 cm. / cca second part of the XVIII. century Le boufon des chasseurs, etched by P. Wowermens - I. Wachsmouth after Jean Moyreau (1690-1762), copper engraving, ...
Albrecht Dürer (1471-1528): A szent család a szitakötővel, rézmetszet, papír, jelzett a dúcon, XIX századi utánnyomás, üvegezett fakeretben, 23x18 cm. / Albrecht Dürer (1471-1528): The holy family and the dragonfly, copper-engraving, paper, signed on the engrave, reprint from the XIX century, in woodframe, 23x18 cm.
1852 Cornelio, Ciego del Escorial. (az Escorial vakja) népszerű spanyol alak könyomatos portréja nagyméretű kartonon / Cornelio the blind of the Escorial lithographed image on large sheet. Image size: 28x22 m
cca 1700 Velencei dózsék pénzeinek rézmetszetes képei. Összesen 32 dara kivágás, részletgazdag képekkel / cca 1700 32 etched images of Venetian coins on cut-outs