1929 A Toll Irodalmi és kritikai hetilap. Főszerkesztő Zsolt Béla. Kis példányszámú értelmiségi hetilap, benne Zsolt Béla, Berend Pál, Márai Sándor, és mások írásaival. A borító Berény Róbert munkája. Budapest, 1929. október 13., I. évfolyam, 26. szám, 42 p. Kiadói tűzött papírkötésben. Szép állapotban.
1929 Szent István első magyar apostoli király ünnepén tartandó ájtatosság és körmenet szent szertartásai. Bp., Budapesti Magyar Királyi Udvari Plébániahivatal. Tűzött papírkötésben, jó állapotban, 16 p.
1930 Dr. Illyefalvi I. Lajos:Tíz év Budapest Székesfőváros életéből a világháború után. Budapest, 1930, Székesfővárosi Statisztikai Hivatal. Kiadói egészvászon kötésben
1930 Minerva IX. évfolyam. Szerk.: Thienemann Tivadar. Pécs, 1930, Dunántúl Rt. Egyetemi Nyomdája. Kissé kopottas modern félvászon kötés, márványozott lapélekkel, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.