Ricordo di Roma. Parte I. 32 Vedute. Képes leporelló Róma városáról, látképekkel, négynyelvű leírásokkal. A borítója kopottas. / Pictures about Rome with pull-out leporello, in four languages.
1900 Meggendorfer's humoristische Blätter, 41. köt. München Eßlingen, Schreiber. Teljes évfolyam, részben színes szecessziós rajzokkal. Egybekötve, félvászon kötésben, jó állapotban. / 1900 Meggendorfer's humoristische Blätter, Vol. 41. München Eßlingen, Schreiber. Complete volume with partly coloured art nouveau illustrations. Bound together in a half cloth binding, in good condition.
cca 1900 A trondheimi Nidaros katedrális felújítása javára kiadott jótékonysági kártyák, 2 db / Trondheim cathedral gargoyles, 2 charity cards for the benefit of the church restoration