8 000 Ft
Dr. Brózik Károly: Nagy magyar atlasz. A Magyar Földrajzi Társaság. Megbízásából Erődi Béla és Berecz Antal közreműködésével. Budapest, 1906, Lampel R Könyvkereskedése (Wodianer F. és fiai), 158 színes térkép. Kiadói aranyozott félbőr kötésben. Komplett. Megviselt állapotban. A borítója, a gerince és a kötése sérült, a gerincéről a borító levált, de a könyvtest egyben van, pár lap kijár, a 108/109. oldal szakadt. / Large Hungarian Atlas, in hungarian language, with 158 maps, complete, damaged.