24 000 Ft
62,18 EUR, 68,57 USD
Kossuth Lajos: Irataim az emigráczióból I-III+VII. Budapest, 1880-1882,1900, Athenaeum. Második kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, a borítók picit kopottasak, néhány lap foltos, de alapvetően jó állapotban. Nem teljes, csak az első három, és a hetedik kötet.