2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Turul Szépmíves Könyvek, 4 db (1.,2.,3.,6. kötetek), változó, többnyire kopottas, picit foltos állapotban: Turul Szépmíves költők és elbeszélők. Budapest, é.n. (1939), Turul Szépmíves Könyvkiadó, 1. kötet. Második kiadás. Kiadói aranyozott félbőr sorozatkötés. B. Kovács Fréda: Rohanó Áradat. Budapest, é.n. (1938), Turul Szépmíves Könyvkiadó, 2. kötet. Második kiadás. Kiadói aranyozott félbőr sorozatkötés. Matolcsy Andor: Start. Budapest, é.n., Turul Szépmíves Könyvkiadó, 3 kötet. Második kiadás. Kiadói aranyozott félbőr sorozatkötés. Terescsényi Gyula: Bolygó Magyarok. Budapest, é.n., Turul Szépmíves Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói aranyozott félbőr sorozatkötés.