Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 70
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1372697
13267
280
Books: Architecture, Art
Lyka Károly(szerk.): Művészet, IV. évfolyam. Budapest, 1905, Singer és Wolfner, 432 p. Kiadói egészvászon kötés. A borítója néhol foltos. 1350795
13268
280
Books: Architecture, Art
A millennium szobrásza - Zala György 1858-1937, Bp., 1999, Kossuth Kiadó. Eredeti borítóban, szép állapotban. 1381840
13269
280
Books: Architecture, Art
3 db kertészeti témájú könyv: Kertészek növényvédelmi zsebkönyve, Virágok körülöttünk, Virág a házban és a ház körül. 1147043
13270
280
80000
Books: Architecture, Art
Grandville, J.J.: Les Fleurs animees. I. Paris, 1847. Gonet. 28 színezett acélmetszettel. Aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. jó állapotban / 28 colored steel engraving. In gold plated linen binding. 1265620
13271
280
Books: Architecture, Art
The Studio, An illustrated Magazine of Fine and Applied Art. Bekötött számok az 52-55 évfolyamokból.
Egy-két melléklet hiányzik. Korabeli vászonkötésben, számos érdekes műmelléklettel. 1265097
13272
280
Books: Architecture, Art
Csörgeő-Sevcsik: Fotóhibák. Bp., 1967, Műszaki. kiadói papírkötésben. 1363612
13273
280
Books: Architecture, Art
Térey Gábor: A Szépművészeti Múzeum Régi Képtárának Leíró Lajstroma. I. Régi mesterek. Budapest, 1906, Hornyánszky Viktor Cs. és Kir. Udvari Könyvnyomdája. Viseltes kiadói papír kötés, VIII+431 p. + 100 t. A borítója viseltes. A gerince hiányos. A kötése megtört. 1034412
13274
280
Books: Architecture, Art
Barát, Éber, Takács: A művészet története. I-II. kötet. Az ókor művészete. A kelet művészete. Európa művészete. 176 egyszínű és 16 színes táblával. Budapest, é.n., Dante. Kissé viseltes kiadó egészvászon kötésben. 1221425
13275
280
Books: Architecture, Art
Győző Vörös: Temple on the Pyramid of Thebes. Bp., 1998, Százszorszép. Kiadói keménykötésben. 1251123
13276
280
Books: Architecture, Art
Jajczay János: Karácsony a művészetben. Bp., 1978, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, a borítón kisebb sérülés. 1253555
13277
280
Books: Architecture, Art
Hekler Antal: Az újkor művészete, Bp., 1931, Magyar Könyvbarátok kiadása. Kiadói egészvászon-kötésben. 1253557
13278
280
Books: Architecture, Art
Hekler Antal: Az antik művészet. Bp., 1931, Magyar Könyvbarátok kiadása. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft