Kocsi Márta, Csomor Lajos: Festett bútorok a székelyföldön. Budapest, 1982, Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötésben, fekete-fehér és színes képanyaggal gazdagon illusztrálva. Szép állapotban.
Székely András: Kós Károly. Budapest, 1979, Corvina, Offset és Játékkártya Nyomda, 12 p+12 t.. Kós Károly grafikai munkásságának bemutatása, színes illusztrált kiadvány. Kiadói illusztrált, papír mappában, magyar, angol, német és francia nyelven.
Régi magyar várak. A Magyar Nemzeti Múzeum Történelmi Képcsarnoka 16 metszetének fakszimile kiadása. Bp., 1984, Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói picit szakadt mappában, 35x50cm
Fritz Löffler: Josef Hegenbarth. Dresden, 1959, VEB Verlag der Kunst. Kiadói egészvászon, kiadói papír védőborítóban, a védőlapon beragasztott ajándékozási sorokkal, aláírásokkal, fekete-fehér és színes képekkel, gazdagon illusztrálva, német nyelven, jó állapotban./ Linen-binding, in papercover, in german language.
Luciano Berti: All The Works of Michelangelo and Sistine Chapel. Firenze, 1969, Bonechi. Kiadói papírkötés, képekkel gazdagon illusztrálva, angol nyelven. Jó állapotban.
Hungary Before and After. Ab Exhibition of Hungarian Art h. n., [1993], Ságvári. Kiállítási katalógus angol nyelven, magyar kísérőfüzettel. Papírkötésben, jó állapotban.
Pigler Andor: A régi képtár katalógusa. Szövegrész. Budapest, 1937, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum, 321 p. Kiadói papírkötés, névjelzések és egyéb feliratok másolataival az utolsó lapokon. Jó állapotban.
Norsk Malerkunst I Nasjonalgalleriet. Oslo, 1932, Mittet&Co. Forlag. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, svéd nyelven, kissé viseltes állapotban, szakadt, foltos borítóval, és ceruzás bejegyzésekkel./ Paperbinding, in swedish language, with some damage.