2 600 Ft
6,90 EUR, 7,43 USD
Szekfű Gyula: Három nemzedék és ami utána következik. Budapest, 1938, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas, foltos borítóval, gerinccel, kissé laza fűzéssel, foltos védő-, előzék-, és címlappal.