13373.
280. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Tudomány és technika
800 Ft
2,07 EUR, 2,29 USD
Schmaus: A kórbonctan alapvonalai. Átdolg.: Herxheimer, Gotthold. 2. köt.: Részletes kórbonctan. Bp., 1915, Franklin. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. + Tóth Béla: Mendemondák. Bp., é. n., Athenaeum. Kopott vászonkötésben, címlapja hiányzik, egyébként jó állapotban.