6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái I-XV. Az V. kötet hiányzik, összesen 14 kötet, nem teljes sorozat. Budapest, 1928, Szent István Társulat. Kiadói díszes, aranyozott egészvászon sorozat-kötésben. Változó, többnyire kopottas gerinccel, de nagyrészt jó állapotban.