Exner Károly (1850-1919) ~1902. "Elismerés a testi erőnek és ügyességnek / A budapesti VI. kerületi Állami Főreáliskola - a tornaverseny győztesének" kétoldalas Br díjérem, mellszalag nélkül, előlapon a tervező és a vésnök neve, hátoldalon gravírozva. Szign.: Dörre T., Exner K. T:1-,2 kis ph.
1908. "Polgári Jubileumi Kereszt" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1908. "Jubilee Cross for Civil State Officials" gilt bronze decoration with ribbon C:XF NMK 270.
Lányi Dezső (1879-1951) / Klett és Szeiler (vésnöküzem) 1913. "Magyarországi Vas- és Fémmunkások Központi Szövetsége 1903-1913" bronz ovális jelvény (37x57mm) T:2 Hungary 1913. "Cantral Assicoation of Hungarian Iron and Metal Workers 1903-1913" bronze oval badge. Sign.: LÁNYI, KLETT ÉS SZEILER (37x57mm) C:XF
1930-1932. "Budapesti Labdarúgók Alszövetsége 1926" 2db sportérem, egyik ezüstözött Br mellszalagon, másik jelzett Ag szalag nélkül (Ag 21,69g/40mm) T:2,2- patina
~1930-1940. "Sancta Maria Általános Iskola és Leánygimnázium" zománcozott tombak (gimnáziumi) és fém (elemi, tű nélkül) iskolajelvények (2xklf) + 1933. "MDEOSZ (Magyar Dalos Egyesületek Országos Szövetsége) - Liszt Ferenc" fém kitűző T:2,2- zománchiba, letört tű
Budapest 1934. "Magyar Országos Torna Szövetség" tanúsítványa az 1934. évi Nyíregyházán tartott ifjúsági jelvényszerző versenyen elért teljesítményével a MOTESz ifjúsági bronzjelvényének viselésére jogosult