31146.
280. Lezárult gyorsárverés
Falerisztika: Kitüntetések, jelvények
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
6db-os sport- és díjérem tétel, közte 1931. "P.S.C. 1931 Férfi E. II." fém díjérem "Huguenin" gyártói jelzéssel (50mm), Iván István (1905-1968) 1950. "M.K.H.SZ. 1948/49. Szövetségi Díj I." aranyozott díjérem (40,5mm) T:2,2-