Csehszlovákia 1978. "Érme és Érem Múzeum / 650 éves a Körmöcbányai Verde" ezüstözött fém emlékérem, sérült tokban. Szign.: C.I.Fodor (38mm) T:2-(PP) patina
Czechslovakia 1978. "Múzeum Mincí A Medaili / 650 Rokov Mesta Kremnice 1328-1978" silver plated metal medallion in damaged plastic case. Sign.: C.I.Fodor (38mm) C:VF(PP) patina