1890. "Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott Br kitüntetés modern mellszalaggal T:2 ph., javított korona Hungary 1890. "Medal for Military Merit (Signum Laudis)" gold plated Br decoration with modern ribbon C:XF edge error, repaired crown
Zutt Richard (1887-1938) 1914. "Hadsegélyező" zománcozott ovális Br medál kis szalaggal (53x33mm) T:2 Hungary 1914. "Hungarian War Medal for Volunteers 1914" commemorative enamelled Br medal. Sign: Richard Zutt (53x33mm) C:XF
1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2 Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration without hallmark, without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF
1914. "II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" Ag kitüntetés, fémjellel a peremen, modern mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:2- patina Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration, on the edge, with modern ribbon. Sign.: Tautenhayn C:VF patina NMK 133.
1914. "Vörös Kereszt Bronz Díszérme hadidíszítménnyel" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2-,3 zománchiány Hungary 1914. "Red Cross, Bronze Medal of Honour with a war decoration" gilt, enamelled bronze decoration without ribbon C:VF,F enamell missing NMK 287.
Murányi Gyula (1881-1920) 1915. "A Krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap" Fe emlékérem (29,5mm) T:2 durva ph., oxidáció Hungary 1915. "Commemorative Medal for the Victory at Krasnik" Fe commemorative medallion Sign.: Gyula Murányi (29,5mm) C:XF heavy edge error, corrosion
1916. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott Br kitüntetés modern mellszalagon T:1-,2 Hungary 1916. "Medal for Military Merit (Signum Laudis) on wartime ribbon, with swords" gold plated Br decoration with modern ribbon C:AU,XF NMK 246.