Fotó Tételek száma: 421
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1448360
12100
281
Photo
cca 1935 Corinne Griffith, amerikai divatfotó, hátoldalán feliratozott, szakadásokkal 26×20.5 cm 1448352
12101
281
Photo
cca 1935 Joan Crawford otthonában / amerikai divatfotó, hátoldalán pecséttel jelzett, feliratozott / A charming photograph of Joan Crawford, beautiful Metro-Goldwyn-Mayer star. 26×20.5 cm 1448356
12102
281
Photo
cca 1935 Jeanette Macdonald, amerikai divatfotó, hátoldalán pecséttel jelzett, feliratozott, firkákkal / Jeanette Macdonald, charming Metro-Goldwyn-Mayer star. 26×20.5 cm 1452225
12103
281
Photo
1988 Nicolae Ceausescu és Grósz Károly találkozója Aradon, 8 db FF fotó, 18×24 cm 1451838
12104
281
Photo
1927 Asbóth Jenő (1858 - 1934) atléta, sportvezető, földbirtokos portréja. Fotó nagy kartonon, jelzett, 16×10 cm 1453170
12105
281
4800
Photo
cca 1920-1930 Angelo: Újváry, a Medgyasszay színház tagja, vintage fotó, aláírt, feliratozott, pecséttel, 22x14 cm. 1448922
12106
281
Photo
Palocsay Zsigmond(1935-1994) erdélyi magyar költő fotója, felületén kis sérülésekkel, 18x24 cm 1451952
12107
281
Photo
Brunner Márta(1971-) színésznő, a felületén feliratozott fotó, 24x18 cm 1451919
12108
281
Photo
Várkonyi Zoltán, Bujtor István, Huszti Péter egy jelentben, fotó, 19x27 cm 1451937
12109
281
Photo
cca 1970-1980 Joszip Broz Tito és felesége, MTI sajtófotó, feliratozva, 26x19 cm 1452009
12110
281
Photo
1997 Joan Collins(1933-) angol színésznő lányának eljegyzése, feliratozott sajtófotó, 25x16 cm 1251768
12111
281
Photo
Tompa Gábor (1957-) világhírű erdélyi magyar színházi rendező, a Kolozsvári Állami Magyar Színház igazgatója és főrendezője, egyetemi oktató, színészpedagógus, költő fotója, 24x18cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft