1938 Az Új idők c. folyóirat I. kötet. Szépirodalmi művészeti és társadalmi képes hetilap. Szerkeszti: Herczeg Ferenc. Singer és Wolfner. Korabeli díszes félvászon kötésben.
1939 Leipzig - Tag des deutschen Rechts / Német jogi kongresszus négynyelvű programfüzete Hitler képével / German Law Congress program booklet in four languages and with the image of Hitler.
cca 1940 Kassa thj, sz. kir. város és természeti szépségeinek idegenforgalmi térképe. Összeállította Szeley József. Reklámokkal és rajzos térképekkel illusztrált kihajtható kiadvány. 10 p.