1900 Magyar Lányok. Képes hetilap fiatal leányok számára. Szerk.: Tutsek Anna. 1900. 1. köt. Budapest, Singer és Wolfner. Gazdagon díszített, festett vászonkötésben, gerince elvált, pár helyen ragasztva
1908 Nemzeti vagy Hazai Kalendárium: Trattner-féle megbövitett közhasznu Nemzeti vagy Hazai Kalendárium. Magyarországi és erdélyi katholikusok, protestánsok, ó-hitűek, és zsidók számára. Kilenczvennegyedik évfolyam. Budapest, 1908, Rózsa Kálmán és neje. Kiadói kopottas, foltos félvászon kötés, korabeli reklámokkal.
1909. Die Europäischer und Amerikanischer Weltsdädte unter dem Einfluss des Elektrischen Schnellverkehrs. Architecter Verein, 1909. Sok képpel, szecessziós borítóban, fűzve. / With many pictures in Art Nouveau cover, 24x20 cm