https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 8

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ezüst nyelű (Ag.) orosz evőeszközök, alpakka fejjel, jelzett h:116-19 cm, bruttó: 165 g
11022.

Ezüst nyelű (Ag.) orosz evőeszközök, alpakka fejjel, jelzett h:116-19 cm, bruttó: 165 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
EUR
,
44,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Ezüst (Ag.) talpas csiszolt, metszett ólomkristály váza, jelzett, mesterjeggyel, apró csorbákkal, m: 19 cm + miniatűr csiszolt, metszett ólomkristály váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 6 cm
11023.

Ezüst (Ag.) talpas csiszolt, metszett ólomkristály váza, jelzett, mesterjeggyel, apró csorbákkal, m: 19 cm + miniatűr csiszolt, metszett ólomkristály váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 6 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
EUR
,
44,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Mercedes Selecta írógép, jó állapotban, eredeti tokjában, 32×38 cm
11024.

Mercedes Selecta írógép, jó állapotban, eredeti tokjában, 32×38 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1920 Földgömb, Magyar Földrajzi Intézet, mérték:1:70 millióhoz, a fa talapzat némileg sérült, a földgömb picit kopott, de alapvetően jó állapotban, m: 40 cm, d:cca 18 cm. / Antique globe.
11025.

cca 1920 Földgömb, Magyar Földrajzi Intézet, mérték:1:70 millióhoz, a fa talapzat némileg sérült, a földgömb picit kopott, de alapvetően jó állapotban, m: 40 cm, d:cca 18 cm. / Antique globe.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
EUR
,
52,94
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1902 C. P. Goerz Berlin Trieder Binocle (6×) távcső, a, sorozatszám: 37444, kopott / Antique German binocular C P Goerz Berlin Trieder Binocle Serial: 37444 - 6 x magnification
11026.

cca 1902 C. P. Goerz Berlin Trieder Binocle (6×) távcső, a, sorozatszám: 37444, kopott / Antique German binocular C P Goerz Berlin Trieder Binocle Serial: 37444 - 6 x magnification

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
EUR
,
52,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Lóherés bonbonier réz tetővel festett üveg testtel, apró csorba az üvegen, m:13 cm
11027.

Lóherés bonbonier réz tetővel festett üveg testtel, apró csorba az üvegen, m:13 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Az 1936-os berlini olimpia létesítményeinek korabeli, eredeti makettje, bakelit, jelmagyarázatokkal ellátott eredeti dobozban, hibátlan, 21x29cm / The mock-up of the Olympics edifice of Berlin in 1936,  vinyl, in original box, in good condition, 21x29cm
11028.

Az 1936-os berlini olimpia létesítményeinek korabeli, eredeti makettje, bakelit, jelmagyarázatokkal ellátott eredeti dobozban, hibátlan, 21x29cm / The mock-up of the Olympics edifice of Berlin in 1936, vinyl, in original box, in good condition, 21x29cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
EUR
,
70,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Borostyán szipka arany(Au) 14K végződéssel, h: 8 cm
11029.

Borostyán szipka arany(Au) 14K végződéssel, h: 8 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz