1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
G. Bruno (Augustine Fouillée): Le tour de la France par deux Enfants. Devoir et patrie. Paris, 1930, Libraire Classique Eugéne Belin. Kiadói kopottas, picit foltos félvászon kötés, számos szövegközti képpel gazdagon illusztrálva, francia nyelven. / Half-linen binding, in french langauge, in poor conditions.