A könyvtáros hatnyelvű szótára. Szerk: Anthony Tompson, Pipics Zoltán. Budapest, 1972, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, angol, francia, német, spanyol, orosz, magyar nyelven, volt könyvtári példány. Jó állapotban.
Dr. Margalits Ede: Magyar közmondások és közmondásszerű szólások. Akadémiai Kiadó reprint sorozata. Budapest, 1990, Akadémiai Kiadói. Kiadói kartonált papírkötésben. Jó állapotban.
Frei Tamás: Egy riporter dossziéja. Budapest, 2001, Park Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, a könyv egyik sarka sérült, javított. A szerző által dedikált példány.
Pára, Eduard - Náprava, Luděk: Tizenhét év álarcban. Bp., 1975, Zrínyi. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.; Platt, Richard: Kémek. Bp., 1998, Park (Szemtanú). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
A lámpagyújtogató. Reményik Sándor élete képekben és versben. Összeáll.: Hantz Lám Irén. Kolozsvár, 2007, Stúdium. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.