Lászlóffy Csaba: De ki a nyertes? Két kisregény. Kolozsvár, 1995, Minerva (Minerva Könyvek 2.). A szerző által Murádin Jenő (1937- ) művészettörténésznek dedikálva. Papírkötésben, jó állapotban.
Herczeg Ferenc: Sziriusz. Hincz Gyula rajzaival. Budapest, 1943, Uj Idők Irodalmi Intézet (Singer és Wolfner), 76 p. + 6 t. Készült Herczeg Ferenc nyolcvanadik születésnapjára, ezer számozott példányban. Fenti példány a 112. számú, kézzel számozott , a címlapon a szerző és az illusztrátor aláírásával jelzett példány. Kiadói félvászon kötésben. A borítója picit kopott.
Ezer kortárs. Az 1936-os év lexikona. 1. köt. [Bp.], [1936], Magyar Hírlap. Unicus, több kötete nem jelent meg. Papírkötésben, borítója elválik, egyébként jó állapotban.
Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Budapest, 1942, May János Nyomdai Műintézet Rt. Kiadói félvászon kötés, kiadói papírborítóban, rajta műanyag védőfóliában. A szerző által aláírt.
Györffy Sarolta: Találkozások Pityuval (egy tanárnő könyve). Bp., 2006, Kairosz. A szerző által dedikált példány! Külön lapon a könyvbe helyezett Mádl Ferenc-féle kiegészítéssel. Papírkötésben, jó állapotban.
A Petőfi Társaság költőinek antológiája. Összeállították Gáspár Jenő és Havas István. Budapest, 1942, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, kissé laza fűzéssel. Jó állapotban.